استواکت مکمل با فرمول ویژه در خصوص بهبود مشکلات ناشی از استخوان ها و مفاصل طراحی و فرموله شده که علاوه بر کلسیم

حاوی زینک و منیزیوم و ترکیب منحصر بفرد ویتامین د می باشد، که باعث تنظیم پروتئین بافت استخوانی وتنظیم نسبت فسفر به کلسیم در استخوان و در نتیجه باعث کمک به حفظ توده استخوانی می شود.

زینک به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش دارد. در مکمل استواکت در مقادیر کافی وجود داشته و نقش مهمی در رشد و تکامل طبیعی بدن ، حفظ و نگهداری دستگاه عصبی مرکزی، افزایش توده استخوانی و ذخیره کلسیمی بدن دارد. منیزیم به عنوان یک ماده معدنی مهم تشکیل دهنده بخشی از بافت استخوان و دندان است که به جذب مواد معدنی از جمله زینک و ویتامین د کمک می کند.

بدن ما به کلسیم نیاز دارد تا عضلات و اعصاب بتوانند حرکت و پیغام خود را از مغز به قسمت‌های مختلف بدن انتقال دهند. علاوه بر این کلسیم به عروق خونی کمک می‌کند تا خون را در بدن جریان دهند. همچنین، به هورمون‌ها و آنزیم‌ها اجازه می دهد تا در خون ترشح شوند و از این طریق فعالیت خود را در تمام بدن انجام دهند. مصرف کلسیم و ویتامین د خطر ایجاد پوکی استخوان و شکستگی در سالخوردگی را به ‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

  • پیشگیری و کمک به رفع مشکلات پوکی استخوان
  • حفظ تعادل سطح کلسیم و فسفر خون
  • استحکام بیشتر استخوان ها و دندان ها
  • کاهش علائم استئوآرتریت – آرتروز
  • کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
  • کاهش دفعات و شدت انقباضات عضلانی و دردناک
  • تامین سلامت و بهبود عملکرد اعصاب و عضلات

 

مقدار و روش مصرف:

روزانه 3-۱ عدد قرص همراه با وعده غذایی و یک لیوان آب مصرف شود.

 

موارد احتیاط:

مصرف این مکمل در  بیماران مبتلا به سنگ کلیه، هیپوکلسمی، هایپرکلسمی باید با احتیاط صورت گیرد. همچنین خانم های باردار و شیرده تحت نظر پزشک و یا داروساز مجاز به استفاده از این مکمل هستند. در صورت مشاهده هرگونه عارضه جانبی، مصرف محصول را قطع و با پزشک  و یا داروساز خود مشورت نمایید.

 

عوارض جانبی:

مشابه تمام مکمل های تغذیه ای این محصول هم ممکن است در بعضی افراد سبب بروز عوارض جانبی مانند تهوع، نفخ، یبوست و یا اسهال شود.

 

تداخل دارویی:

از مصـرف همزمـان مکمل‏هـای حاوی کلسیـم با آنتـی بیوتیک‏هـا (کینولون‏ها مانند سیپـروفلوکساسیـن و تتراسایکلین‏ها مانند ماینوسایکلین، داکسی سایکلین)، بیـس فسفونات‏هـا ( مانند اتیدرونـات، رزیدرونـات، آلندرونیت)، داروهای تیروئیدی( مانند لووتیروکسین) به دلیل کاهش جذب این داروها، داروهای ضد انعقاد خون (مانند وارفاریـن) به دلیل تداخل با ویتامیـن K و داروهای کاهنده چربـی خون (مانند کلستیرامیـن و کلستیپـول) به دلیل کاهـش اثـر جذب ویتامیـن. D خودداری نمایید

 

شرایط نگهداری:

در جای خشک و دور از نور، دور از دید و  دسترس اطفال و در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‏گراد نگهداری شود.

این فـرآورده جهت تشخیـص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‏باشد.

 

بسته بندی: 60 عدد قرص روکشدار

فرمولاسیون با مشورت شرکت Pacific Vital آمریکا

bookhttps://parsinehpharma.com/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot-2023-08-02-112824.png

مطالب مرتبط:
فهرست