جوکیمین مکمل پیشرفته مفاصل و غضروف‌ها

کپسول جوکیمین حاوی گلوکوزامین، متیل سولفونیل متان، کندرویتین سولفات و هیالورونیک اسید که به عنوان یکی از مکمل های دارویی تخصصی مفاصل، استخوان ها و غضروف ها بوده و از این طریق می تواند موجب پیشگیری از بروز آرتروز و در صورت مبتلا بودن به آن موجب کنترل و کاهش علائم، درد و التهاب های ناشی از آن شود. فرمولاسیون پیشرفته این کپسول با داشتن ترکیباتی بی‌نظیر سلامت استخوان و مفاصل را بهبود بخشیده و در درمان آرتروز موثر است. بهبود غضروف‌سازی و ترمیم غضروفی، کمک به درمان آرتروز و کمک به پیشگیری از ساییدگی مفاصل از مزایای مصرف  کپسول جوکیمین است.

آرتروز یکی از بیماری های متداول در سالمندان و یا ورزشکاران می باشد که موجب بروز التهاب مفاصل شده و پس از مدتی غضروف مفاصل را از بین می برد. استفاده از مکمل های دارویی مناسب برای مفاصل و استخوان ها منجر به کاهش علائم التهابی آرتروز شده و یا احتمال ابتلا به این بیماری را کاهش می دهد. غضروف ها بخش های مهمی از بدن هستند که موجب اتصال استخوان ها به هم شده و از وارد شدن آسیب به استخوان ها جلوگیری می کند. این بافت ها همچنین ضربه و تنش های مختلف از جمله وزن انسان را به خوبی مهار کرده و موجب تسهیل راه رفتن و حرکت افراد می شود.

گلوکزامین ترکیبی است که به طور طبیعی در بافت های پیوندی مثل غضروف ها وجود دارد و برای تشکیل و ترمیم کلاژن بسیار ضروری است. با افزایش سن، بدن توانایی خود را برای ساخت مقادیر کافی گلوکزامین از دست می دهد. به دنبال کاهش سنتز گلوکزامین، غضروف دچار فرسایش شده و استئوآرتریت و بیماری های مفصلی بروز می کند. گلوکزامین موجود درکپسول جوکیمین سبب ترمیم و بازسازی غضروف و توقف در روند تخریب آن شده، علایم مرتبط با بیماری های مفاصل را کاهش می دهد و در رفع دردهای مفصلی و بهبود خشکی مفاصل نقش بسزایی دارد.

کندروئیتین در ساخت و نگهداری بافت غضروف ها نقش دارد و موجب افزایش تاثیر گلوکزامین بر سلامت غضروف می شود. این ترکیب همچنین مانع فعالیت آنزیمهای تجزیه کننده غضروف ها شده و در نتیجه موجب کاهش التهاب درمفاصل  می شود.پ

کپسول جوکیمین به عنوان یکی از مکمل های دارویی تخصصی مفاصل و استخوان ها همچنین حاوی مقادیر مناسبی ازمتیل سولفونیل متان و هیالورونیک اسید بوده و از این طریق می تواند موجب پیشگیری از بروز آرتروز و در صورت مبتلا بودن به آن موجب کنترل و کاهش علائم و دردهای مفاصل و یا عضلات ناشی از آن شود.

 

موارد مصرف:

  • تقویت و حفظ سلامت مفاصل و غضروف‌ها
  • کاهش درد و التهاب مفاصل
  • بهبود عملکرد مفاصل و جلوگیری از تخریب آنها
  • کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت، آرتروز، استئوآرتریت
  • اصلاح انعطاف پذیری و حرکت مفاصل و بازسازی مفصل با قدرت تاثیر پذیری بیشتر به واسطه وجود هیالورونیک اسید
  • کاهنده علائم  روماتیسم و خشکی مفاصل
  • حاوی هیالورونیک اسید، موثر در حفظ و سلامت مفاصل  غضروف ها

 

مقدار و روش مصرف:

روزانه 2-۱ عدد قرص همراه با وعده غذایی و یک لیوان آب مصرف شود.

 

موارد احتیاط:

چنانچه در دوران بارداری و یا شیردهی به سر می برید پیش از مصرف این محصول با پزشک مشورت کنید.

کپسول جوکیمین صرفا یک مکمل دارویی بوده و جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

دوز پیشنهادی محصول را بدون تجویز پزشک افزایش ندهید.

در صورت مشاهده هرگونه عارضه جانبی، مصرف محصول را قطع و با پزشک  و یا داروساز خود مشورت نمایید.

 

عوارض جانبی:

مشابه تمام مکمل های تغذیه ای این محصول هم ممکن است در بعضی افراد سبب بروز عوارض جانبی مانند تهوع، نفخ، یبوست و یا اسهال شود.

 

تداخل دارویی:

مصرف گلوکوزامین به تنهایی یا با کندروایتین سولفات ممکن است منجر به افزایش تاثیر ضدانعقادی خون وارفارین شود. این مورد ممکن است سبب افزایش خونریزی گردد.

 

شرایط نگهداری:

در جای خشک و دور از نور، دور از دید و  دسترس اطفال و در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‏گراد نگهداری شود.

این فـرآورده جهت تشخیـص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‏باشد.

 

بسته بندی: 30 عدد قرص خوراکی

فرمولاسیون با مشورت شرکت Pacific Vital آمریکا

 

bookhttps://parsinehpharma.com/wp-content/uploads/2023/07/catalogue-pakhsh-W2-print16-1-scaled.jpg

مطالب مرتبط:
فهرست