یازدهمین همایش مکمل های غذایی، رژیمی و ورزشی

  1. داروسازی پارسینه
  2. رویدادها
  3. یازدهمین همایش مکمل های غذایی، رژیمی و ورزشی

 یازدهمین همایش مکمل های غذایی، رژیمی و ورزشی
خرداد ماه 1402
هتل المپیک تهران

با توجه به افزایش گرایش عموم مردم به مصرف مکمل‌های غذایی، ورزشی و رژیمی طی سال‌های گذشته، سندیکای تولیدکنندگان مکمل‌های رژیمی غذایی به صورت سالانه همایش مکمل‌های غذایی، رژیمی و ورزشی را با حمایت سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و انجمن‌های علمی مرتبط برگزار نمود. دوره یازدهم این رویداد با هدف تبیین نقش مکمل‌ها در سلامت جامعه، افزایش آگاهی جامعه نسبت به نحوه مصرف منطقی آن‌ها، فرهنگ‌سازی و استفاده صحیح از مکمل‌ها و طراحی زنجیره تأمین سالم برنامه‌ریزی شده است.

با توجه به مدیریت واحد حوزه داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی و سنتی و حوزه مکمل‌های غذایی و رژیمی و نظر به بهره‌مندی بیشتر از هم افزایی حاصل از حضور شرکت‌های تولیدکننده این گروه‌های مهم سلامت محور، دوزادهمین همایش طلای سبز (داروهای گیاهی، فرآورده‌های طبیعی و سنتی) همزمان با یازدهمین همایش مکمل‌های غذایی، رژیمی و ورزشی برگزار می‌شود.

همه ساله در کنار همایش مکمل، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های صنعت تولید داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی تحت عنوان طلای سبز در قالب برپایی سمینارها و کارگاه‌های علمی و تخصصی همراه با امتیاز بازآموزی نیز برگزار می‌گردد. ایجاد فضای مناسب جهت بررسی مسائل و دغدغه‌های فعالان صنعت داروهای گیاهی، برگزاری کارگاه‌های انتقال تجربه و رونمایی از فناوری‌های نوین حوزه فرآورده‌های طبیعی از جمله برنامه‌های اصلی این رویداد است.

آخرین مطالب
سایر رویدادها
فهرست