درباره ما

شرکت داروسازی پارسینه با هدف خدمت رسانی به جامعه دارویی کشور در خصوص تولید و واردات محصولات دارویی و مواد اولیه در سال 1389 شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص علمی و مشاورت با اساتید دانشگاهی با هدف تحقیق و توسعه در زمینه برخی از بیماریهای رایج و همکاری با آزمایشگاه های معتبر مرجع داخلی و خارجی موفق به اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو گردیده است.
این شرکت با همکاری بخش تحقیق و توسعه داروسازی .Pacific Vital Inc آمریکا در حال حاضر در زمره شرکت های پیشرو در تهیه و تولید داروهای نسل جدید به حساب می آید. سرمایه گذاری علمی و مالی گسترده در عرصه تولید مکملهای دارویی، غذایی و ورزشی گام دیگری از شرکت داروسازی پارسینه طب همگام با پیشگامان این صنعت در سطح داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت با برنامه ریزی مدون و بکارگیری کارشناسان مجرب فروش و بازاریابی با توجه به دارا بودن عضویت بیش از ده سال در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و همکاری با شرکت های معظم پخش سراسری تمرکز در بازار داخلی و سال آتی اقدام به بازاریابی در بازار کشورهای همسایه را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

ارتقا بهداشت و سلامت عمومی جامعه هدف اصلی شرکت داروسازی پارسینه می باشد. این شرکت جهت تحقق این مهم در اطلاع رسانی در شبکه های مجازی و شرکت در کنگره ها و سمینارهای آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.با توجه به اهمیت مدارک و مستندات طبق اصول تولید بهینه دارو (GMP) در واحد تضمین کیفیت داروسازی پارسینه کلیه مستندات تهیه و بررسی دوره ای می گردد.

کنترل و تضمین کیفیت

همکاران بخش کنترل و تضمین کیفیت و پرسنل آزمایشگاه با هدف کنترل کلیه مواد اولیه محصول نهایی با رعایت کامل پرتکل های ارزیابی و فارماکوپه (مرجع کنترل) همواره در راستای اهداف کنترل و تضمین کیفیت همگام بوده اند.
انجام کلیه آزمایشات مربوط به Bioequivalence طبق استانداردها و ضوابط و دستورالعمل ها براساس رعایت Sop با همکاری آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید سازمان غذا و دارو در مورد محصولات دارویی انجام می پذیرد.
استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه و مشاورت با اساتید دانشگاهی تحت عنوان پروژه های تحقیقاتی و نیز مشورت با محققان صنعت داروسازی کشور همواره یکی از مواد مورد تاکید تیم مدیریتی مجموعه جهت نیل به اهداف بلند مدت و نیزتوسعه محصولات دارویی شرکت داروسازی پارسینه می باشد.
شرکت داروسازی پارسینه در سال های اخیر سرمایه گذاری گسترده ای در آموزش و بکارگیری نیروهای مجرب بخصوص در بخش کنترل کیفیت و تضمین کیفیت انجام داده است. ما معتقدیم تولید محصول با کیفیت علاوه بر تهیه مواد اولیه با کیفیت به موارد دیگری مانند تولید با دستگاه های روز دنیا و بکارگیری روشهای مدرن تولید، انجام تست های پایش در حین تولید و درنهایت ارزیابی کمی و کیفی از محصول نهایی بستگی دارد. بدین منظور در بخش کنترل کیفیت با برنامه ریزی به موقع و صحیح آزمایشات دوره ای و بازرسی های مورد نیاز داروها و مکمل ها و همکاری مداوم و موثر با بخش تولید و مسئول فنی شرکت، این مهم به انجام می رسد.

شرکت داروسازی پارسینه همواره خود را ملزم به تهیه و تامین مواد اولیه با کیفیت برتر و تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی می داند…

همکاری با شرکت داروسازی .Pacific Vital Inc

شرکت داروسازی پارسینه در سال 2019 به منظور انتقال دانش علمی و فنی و تولید همکاری خود را با شرکت معتبر داروسازی .Pacific Vital Inc آمریکا آغاز نموده است.
این همکاری منجر به تولید محصولات دارویی و مکمل گردیده است که تعدادی ازآنها در حال حاضر در کشور آمریکا در حال استفاده می باشند.
شرکت داروسازی .Pacific Vital Inc با هدف تولید دارهای ژنریک و تخصصی و مکمل های غذایی – دارویی و ورزشی تاسیس گردیده است. این شرکت با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و انتقال و تبادل تکنولوژی و دانش فنی و تولید دارو و همچنین تهیه و تامین مواد اولیه با بیش از 35 شرکت داروسازی در کشورآمریکا درحال همکاری می باشد.
از همکاریهای فیمابین دیگر می توان به آموزش های کیفی و فنی پرسنل تحقیق و توسعه شرکت داروسازی پارسینه طب توسط کارشناسان مجرب شرکت داروسازی .Pacific Vital Inc اشاره نمود.

شرکت های همکار در زمینه پخش دارو و مکمل

شرکت داروسازی پارسینه با هدف تهیه و تامین دارو و مکمل های مورد نیاز مراکز درمانی، داروخانه ها، مراکز درمانی دولتی و علوم پزشکی و سازمان تأمین اجتماعی، با شرکت های معظم توزیع کننده در این حوزه گام مستحکمی را جهت ارسال محصولات خود به 32 استان کشور برداشته است.

این شرکت با هدف توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی در جامعه و اهتمام حداکثری در تأمین نیازهای داروئی جامعه، علاوه بر توسعه زیر ساخت‌ های علمی، تحقیقات و نوآوری در حوزه سلامت و دارو و سایر پژوهشهای علمی موارد مربوط به توسعه ارتباطات با ذینفعان، حمایت از فعالان حوزه اجتماعی و داروئی و توسعه اشتغال در صنعت دارو را سرلوحه سیاست های کلان خود قرار داده است.

فهرست